SA:Mp - Kalcor projeyi bitiriyor.


 Tarih: 2019-11-07 20:26:41 |  Yazar: Joker |  Kategori: San Andreas Multiplayer

SA:Mp geliştiricisi Kalcor, son bir güncelleme geleceği ve asla tekrarı olmayacağını, Y_Less'in yaptığı tüm geliştirmeleri de kaldırdığını açıkladı. Bunların arasında Beta halinde olan 0.3DL istemcisi de dahil. İstenilen ilgiyi alamadığı için kaldırıldığı açıklandı.

Image


Kalcor: Bu konudaki amacım, herkesin SA-MP gelişiminin sona erdiğini fark etmesini sağlamak.

DL hakkında bir tartışma çıkmasını istemedim. Bir sonraki güvenlik güncellemesine DL özellikleri ekleme niyetim olmadığı oldukça açıktı.

Hangi özelliklerin dahil edileceğini bulabiliriz. Yoklama ve karma etiket protestolarına gerek yok.

Büyük sunucuların sahiplerine danışmamın nedeni, sunucuları çalıştırmak ve bu modla diğerlerinden daha fazla zaman harcamak için para ödüyor olmalarıdır. Eğer sunucu sahipleri bize kaba davranırsa veya bizi mahvetmeye çalışırsa, onları görmezden gelirim.Sunucu bağlantıları ve erişim kesildi.
Image

Image

Y_Less'in eklediği, Kalcor'un sildiği şeyler de paylaşıldı:

* Menus
* Text Draws (except models)
* Per-player objects (how every streamer works)
* Virtual Worlds
* Gang Zones (I think, not 100% on this)
* SetTimerEx
* CallLocalFunction (how every command processor works)
* CallRemoteFunction
* SendPlayerMessage
* ForceClassSelection
* Race checkpoints


Image

Kye, birçok sunucu geliştiricisi ve oynatıcısı sizden çeşitli modellerin indirme fonksiyonlarını korumanızı ve bu temayı geliştirmenizi istiyor. Bir süredir bu modda olanları dinleyin.

İnsanlar gerçekten istikrarlı olduğunu ve birçok yeni fırsat sunduğunu gördüklerinde yeni sürüme geçecektir. Model yükleme işlevini kullanarak, sunucu sahipleri yeni oyuncular bulur.

Biz kötü değiliz, lütfen bizi dinleyin.

Gerçekten ihtiyacı olanlara, lütfen bu konudaki teşekkürlerini göster.
#saveDLKısaca, 0.3DL istemcisi, Y_Less'in eklediği birçok fonksiyon ile birlikte kaldırıldı. 0.3.9 sürümü gelecek fakat sadece güvenlik güncelleştirmeleri olacak. Sonrasında bir daha hiçbir şekilde geliştirilmeyecek.