GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Bully Scholarship Edition - Pek bilinmeyen birkaç detay

Başlatan Perry the Gambler, 05 Ocak 2021, 21:54:05

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raoz

Ellerinize sağlık, güzel konu olmuş.  :)

Perry the Gambler

Perry the Gambler

-Ekleme-

9- Jimmy'nin saçı normalde kırmızıdır.
Başlıkta dendiği gibi Jimmy normalde kırmızı saçlıdır. Saçımıza şekil verdiğimizde eğer kırmızı saçları seçersek, bizden sadece o stil için para alıyorlar. Yani boyama parası almıyorlar. İşte bu yüzden Kırmızı saçlar bütün saçlardan ucuzdur.

lazlow

Açıkçası ben saçını değiştirme taraftarı değilim. Jimmy mevcut haliyle güzel. Ama sanırım Preplerin arasına aradığınız bir görevde saçımızı değiştirmemiz isteniyordu.

Purgatory

Alıntı yapılan: lazlow - 07 Ocak 2021, 13:28:17
Açıkçası ben saçını değiştirme taraftarı değilim. Jimmy mevcut haliyle güzel. Ama sanırım Preplerin arasına aradığınız bir görevde saçımızı değiştirmemiz isteniyordu.
Ben de Chapter 3'te açılan, aynı anda saç değiştirme yapabildiğimiz ve kıyafet alabildiğimiz yerden Jimmy'ye kahverengi saç vermeyi seviyorum, oradan aldığım kıyafetlerle birlikte hoş bir tarz olduğunu düşünüyorum, saçsız hali hoşuma gitmiyor açıkçası ama kişisel tercih tabi. :)
Son düzenlenme: 07 Ocak 2021, 14:24:07 Anestezi

Perry the Gambler

Jimmy'e kellik ve okul kıyafeti yakışıyor. Saç ekleyice ya Prepies'e ya da Townies'e benziyor saçımız. Haklısın :D Doğal hali iyi sayılır.

Perry the Gambler

Alıntı yapılan: Anestezi - 07 Ocak 2021, 14:21:57
Ben de Chapter 3'te açılan, aynı anda saç değiştirme yapabildiğimiz ve kıyafet alabildiğimiz yerden Jimmy'ye kahverengi saç vermeyi seviyorum, oradan aldığım kıyafetlerle birlikte hoş bir tarz olduğunu düşünüyorum, saçsız hali hoşuma gitmiyor açıkçası ama kişisel tercih tabi. :)
Punk Hoodiesi ve saçlarımızı havaya kaldırıp yana attığımız stili çok kullanırdım. Preppies saçına benzeyen hani :D

Razor02

Oyuna tekrar başladım bende oynuyorum bu konuyu gördüğüm iyi oldu çoğunu bilmiyordum. İçerikleri denerim ve incelerim konu için teşekkürler. :)

Perry the Gambler

Alıntı yapılan: Razor02 - 08 Ocak 2021, 01:02:22
Oyuna tekrar başladım bende oynuyorum bu konuyu gördüğüm iyi oldu çoğunu bilmiyordum. İçerikleri denerim ve incelerim konu için teşekkürler. :)
Rica ederim, bir sıkıntı olursa sormaktan çekinmeyin. :helal:

KamilPanpa37

Kış mevsiminde RDR2'de olduğu gibi karakterin üşüdüğü gerçekten bilmiyordum, görünce -harbi ohaaa o dönemde bunu da mı düşünmüşler' diye tepki verdim kendi kendime, 15 sene öncesi için  :rockstar:  gerçekten çok ince detaylar ile işlemiş  :helal:

Heleina

Üşüme, kıyafetlerle alay edilme gibi ufak detaylar gerçekten Rockstar'ın bu işe ne kadar önem verdiğini gösteriyor adeta. Güzel bir içerik olmuş teşekkürler. :helal:

Tanrı düşmanlarıma acısın ve merhamet göstersin; çünkü ben göstermeyeceğim.

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: Perry the Gambler - 05 Ocak 2021, 21:54:05
1- Dr.Crabblesnitch'in Her şeyi bilmesi.

Bir gün boyunca işlediğiniz bütün suçlar Crabblesnitch'in kulağına gidiyor. Gün sonunda eğer bekçiye yakalanırsanız sizi Crabblesnitch'in yanına götürüyorlar ve müdür de tek tek o gün ne suç işlediğinizi söylüyor ve ardından size ceza veriyor. Verdiği cezalar çim biçme makinesiyle belli bir araziyi elden geçirmeniz.
Eğer Chapter 3'teyseniz sizden kar küremenizi isteyecektir.

Ne yazıktır ki; Eğer Herhangi bir Chapterda iseydiniz , Crabblesnitch sizin ne yaptığınızı söylecekti. Örneğin Chapter 3'de Olsaydınız; Jimmy! Johnny Vincent kötü bir örnektir sana! Ondan Uzak dur! , Edna Senin Hakkında iyi şeyler söylüyor Jimmy.. , Lola kötü bir kız Jimmy! Uzak dur ondan! diyecekti. Ve yine bunlar kaldırıldı :uzgun: