GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
06 Ekim 2024, 19:15:23

Bully bütün Safehouse'lar

Başlatan Shade, 06 Aralık 2020, 14:54:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Shade

Arkadaşlar öncelikle Merhabalar sitede yeterli ilgiyi görsede görmesede Bully hakkında konu açmaya devam edeceğim. Bugün sizlere Oyundaki güvenli evleri göstereceğim. Jimmy'nin oyunda kullanabileceği yaklaşık 6 tane Güvenli Ev vardır. Önceki konuma nispeten daha detaylı ve daha güzel olacağını düşünüyorüm zira bu sefer Görselleri ben çektim ve oyun içinden olabildiğince en iyi kamera açısıyla çekmeye çalıştım.

1.Boys Dorm

Oyunda Jimmy'nin kullanabileceği ilk Safehouse. Oyunda ilerledikçe bu odaya itemler,kupalar,tablolar vb. şeyler geliyor

2.Preps Hideout

Preps Box Challange sırasında tüm rakiplerinizi yendikten sonra elde edebileceğiniz dışı güzel içi kötü bir Safehouse :D

3.Dragon's Wing Comics

Oyunun tabiri caizse En zor görevi olan "Nerd Challange" adlı bölümde tüm rakiplerinizden yüksek puan alıp 1.sıraya yerleşerek elde edebileceğiniz bir Safehouse.

4.Blue Balls Pool House

Benim için Oyundaki Favori Safehouse içerisi deyim yerindeyse B*k götürsede konumu yüzünden seviyorum burayı :D Bu Safehouseyi "Greaser Challange" sırasında içerdeki Greaser üyelerini döverek elde edebilirsiniz.

5.Jocks Clubhouse

"Jocks Challange" sırasında Dodgeball adlı Mini oyunu oynayarak kazanabileceğiniz Güzel bir Safehouse :)

6.Townie Hideout

Benim içerisinde bulundurduğu Konumundan dolayı pek sevemediğim Safehouse Bullworthun Sanayi Bölgesindedir. "Townie Challange" sırasında içerdeki tüm Townieleri Tıpkı "Greaser Challange" sırasında yaptığımız gibi döverek elde edebileceğiniz bir Safehouse
Son düzenlenme: 06 Aralık 2020, 16:17:07 Shade

lazlow

Güzel konu olmuş. Dragon's Wing Comics'i ele geçirmek en zoru olsa gerek :). Konu, Rockstar Games oyunları bölüm arşivine eklendi :helal:

Shade

Alıntı yapılan: lazlow - 06 Aralık 2020, 15:49:51
Güzel konu olmuş. Dragon's Wing Comics'i ele geçirmek en zoru olsa gerek :). Konu, Rockstar Games oyunları bölüm arşivine eklendi :helal:
teşekkürler.

Vupsen

Faydalı konu. Eline sağlık. :helal:

Shade

KamilPanpa37

Tekrar başlayacaklar için faydalı bir rehber eline sağlık  :helal:

Heleina

Güzel bir rehber olmuş, teşekkürler. :helal:

Tanrı düşmanlarıma acısın ve merhamet göstersin; çünkü ben göstermeyeceğim.

Bilinmeyen Bey

İçini En Sevdiğim, Jocks Savehouse'dur. Paylaşımın için çok sağol! :helal:

Impeccable

Faydalı bir konu olmuş, oyunu yarım bırakmıştım zamanında. Yakında yeniden başlayacağım bu tarz konular ilgimi arttırıyor açıkçası. Paylaşım için teşekkürler.:)

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: Impeccable - 13 Mart 2021, 02:19:02
Faydalı bir konu olmuş, oyunu yarım bırakmıştım zamanında. Yakında yeniden başlayacağım bu tarz konular ilgimi arttırıyor açıkçası. Paylaşım için teşekkürler.:)

Yarım bırakman normal, oyunun yarısı yan görev. Cüceler, Mezar Taşları, Balkabakları, Challenge Karşılığında Alınan Savehouseler..