GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

[TARTIŞMA] GTA 6 İçin İptal Edilen Oyun (Bully 2) [KARGAŞA!]

Başlatan Bilinmeyen Bey, 12 Ocak 2021, 17:38:59

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

Bu Videonun Gerçek mi ya da Olayın Gerçek olduğundan emin değilim ama bunun hakkında konuşcağım.

Eğer Fazla Rockstar'ı Takip etmiyor ya da Fazla Önem Vermiyor ve bunu bilmiyorsanız aydınlatıyım sizi:

Şimdi GTAForums , Youtube gibi heryerde batıl inanç var. Kimse bilmiyor doğru mu yoksa yalanmı. GTA 6'yı Çıkartabilmek İçin Bully'nin Yeni Oyununu İptal Ettiğini Düşünüyoruz.

Nedenmi? Geçenlerde bir sitede , bir müzik sanatcısına soru soruldu. Soruda; "Bully için bir Müzik mi Çıkartacaksınız?" soruldu. Buna Cevap Veren Sanatçı ise; "Evet , Eğer mümkün olursa yakın bir zamanda Bully 2 İçin bir müzik çıkartacağız diye bir mesaj paylaşıldı."

Tabi Benim gibi bunu duyanlar şuan sevinçten havalara uçuyordur değil mi? Aslında Olay Öyle değil. Şimdi Gene O sitede birşey paylaşıldı. O Sanatçı şunun gibi birşey dedi;

- "Rockstar projeden istifa etti , ardından bu müzik ve oyun için yapılan çalışmaları bıraktırtı."

Sizce bu olay Gerçekmi? Ne Kadar sinirli/mutlu/herhangi bir duygu hissediyorsunuz? Valla Bana Bakarsanız Ben Çok Sinirliyim. Lütfen Yorumunuzu Esirgemeyin  :@  :@@
Son düzenlenme: 15 Ocak 2021, 18:29:25 Razor02

lazlow

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: lazlow - 12 Ocak 2021, 17:59:16
Neden sinirlisin? :(

Bu Olay Karışık , hem sinirli hem şaşırmış haldeyim. Bully'i yapanlar San Andreas vb. ve Warriors'ı yapanlarla aynı. Mekanikler aynı. Şimdi Bully Güzel bir oyun ama Bu Oyuna siz Projeyi söylemişsiniz , Parayı basmışınız , neden hemen istifa? Bu Olay 1 Kere olmuştu , Oda Agent iken. Agent Açık Dünya , GTA Benzerimsi Ancak James Bond Gibi Bir Ajanız. Silahlarımız , Eşyalar ve Mekaniklerimiz var. Bu 2 Oldu! Yeter Rockstar Yeter!

Bully'yi Yaparken zaten birçok şeyi kaldırdınız (Yakında onuda paylaşacağım) , şimdide Ne Remastered (Aslında Yaptılarda 10/5 yıl için özel , ama sadece grafik/icon fln) Nede Yeni bir Haber veriyon ve Hemen: "BeYlEr ProJeh İpTaL"

Perry the Gambler

Oyunun hastası olarak yazımı paylaşıyorum. Oyunda çoğu detayı uyguladım ve %100 zor da olsa bitirdim. Bully her şeyiyle harika bir oyun tabii. Bence Bully II gelmemeli bu yıllarda. Mantıklı hareket bence. Nedeni ise şu; GTA V çıktığından beri GTA VI dedikoduları yapılmaya başlanmıştı ama Bully'i oynayan çok kişi yoktu. Ben bir şirket sahibi olsam en çok hangi oyunum tutsa onun devamı ile uğraşırdım. GTA VI'dan önce çıksa linçlenirdi Rockstar Games. Herkes GTA'nın yeni serisini bekliyor yani. Açık söylemek gerekirse Rockstar Games'in en sevdiğim oyunu Bully'dir ama şu sıralar devamının gelmesini istemiyorum çünkü GTA VI'ya verilen emek ona çok verilmeyecek. Çoğu kesim oynamıyor çünkü. Cyberpunk'ta olduğu gibi onlar da bitmemiş oyunu karışımıza getirirlerdi. Biz oyunu yaptık düzeltmeleri, patchleri ve fixleride sizde der önümüze atarlar ve GTA Online ya da GTA VI'ya daha önem vereceklerdi. Ben bozuk ve yapılmamış, önem gösterilmemiş bir oyun istemiyorum. Başka bir Mafia III vakâsı istemiyorum. Bana hak veren olacaktır. Ertelensin ama daha iyi bir şekilde gelsin yeter.
Bir Bully hastasını daha incelemesi için eke koyuyorum.
@Anestezi
Son düzenlenme: 15 Ocak 2021, 21:04:47 Perry the Gambler

Purgatory

Perde arkasında GTA 6 için muazzam bir hazırlık var büyük ihtimalle, öyle ki, başka oyunlara ne vakit, ne de bütçe ayırabiliyorlar. Üstüne üstlük yeni oyun heyecanlı bir şekilde bekleniyor, o yüzden bütün enerjilerini oraya aktarmış ve o sürede diğer oyunları geliştirmeyi bırakmış olabilirler. Tahminim böyle.

Ha bana fikrimi sorarsanız Bully 2'den ve hatta GTA 6'dan önce Playstation'larda olan oyunlarını PC'ye getirmeleri lazım, mesela The Warriors, Midnight Club 3 DUB Edition Remix, Red Dead Revolver ve Red Dead Redemption Game of the Year Edition gibi oyunlar çok satacak potansiyele sahip şahsi kanaatimce, ama tüm kaynakların ve çoğunluğun yönelimi GTA 6'ya ise kim ne yapsın bunları, değil mi? :D
Son düzenlenme: 15 Ocak 2021, 21:51:12 Anestezi

Impeccable

Alıntı yapılan: Perry the Gambler - 15 Ocak 2021, 21:03:40
Oyunun hastası olarak yazımı paylaşıyorum. Oyunda çoğu detayı uyguladım ve %100 zor da olsa bitirdim. Bully her şeyiyle harika bir oyun tabii. Bence Bully II gelmemeli bu yıllarda. Mantıklı hareket bence. Nedeni ise şu; GTA V çıktığından beri GTA VI dedikoduları yapılmaya başlanmıştı ama Bully'i oynayan çok kişi yoktu. Ben bir şirket sahibi olsam en çok hangi oyunum tutsa onun devamı ile uğraşırdım. GTA VI'dan önce çıksa linçlenirdi Rockstar Games. Herkes GTA'nın yeni serisini bekliyor yani. Açık söylemek gerekirse Rockstar Games'in en sevdiğim oyunu Bully'dir ama şu sıralar devamının gelmesini istemiyorum çünkü GTA VI'ya verilen emek ona çok verilmeyecek. Çoğu kesim oynamıyor çünkü. Cyberpunk'ta olduğu gibi onlar da bitmemiş oyunu karışımıza getirirlerdi. Biz oyunu yaptık düzeltmeleri, patchleri ve fixleride sizde der önümüze atarlar ve GTA Online ya da GTA VI'ya daha önem vereceklerdi. Ben bozuk ve yapılmamış, önem gösterilmemiş bir oyun istemiyorum. Başka bir Mafia III vakâsı istemiyorum. Bana hak veren olacaktır. Ertelensin ama daha iyi bir şekilde gelsin yeter.
@Anestezi
Rockstar acemi bir firma değil, CDPR'nin buglarla dolu oyunu piyasaya çıkartması gibi bir hata yapmazlar, ancak dediğin gibi yeni bir GTA oyunundan önce Bully 2'nin duyurulması tepki çekebilir. 

Eskiden olduğu gibi bir veya iki yıl arayla farklı oyun çıkartmıyor maalesef şirketler.

KamilPanpa37

Rockstar Games iki sene önce Pinewood Stüdyoları içinde Motion Capture için yetenekli ve deneyimli genç çocuklar ve kolej profesörleri aradığına dair iş ilanı vermişti, hatta bu Bully 2 söylentilerini çok güçlendirmişti, Tabi RDR2 ve sonrasında ise Gta VI'nın geliştirme süreci girdiği için Rockstar maalesef şu anlık rafa kaldırdı, ama ben kesinlikle Bully 2'nin geleceğine inanıyorum, RDR2'de Bully ile ilgili bir çok easter egg mevcut.
Son düzenlenme: 28 Ocak 2021, 12:52:22 KamilPanpa37

Bilinmeyen Bey

@Anestezi
Alıntı yapılan: Anestezi - 15 Ocak 2021, 21:44:29
Perde arkasında GTA 6 için muazzam bir hazırlık var büyük ihtimalle, öyle ki, başka oyunlara ne vakit, ne de bütçe ayırabiliyorlar. Üstüne üstlük yeni oyun heyecanlı bir şekilde bekleniyor, o yüzden bütün enerjilerini oraya aktarmış ve o sürede diğer oyunları geliştirmeyi bırakmış olabilirler. Tahminim böyle.

Ha bana fikrimi sorarsanız Bully 2'den ve hatta GTA 6'dan önce Playstation'larda olan oyunlarını PC'ye getirmeleri lazım, mesela The Warriors, Midnight Club 3 DUB Edition Remix, Red Dead Revolver ve Red Dead Redemption Game of the Year Edition gibi oyunlar çok satacak potansiyele sahip şahsi kanaatimce, ama tüm kaynakların ve çoğunluğun yönelimi GTA 6'ya ise kim ne yapsın bunları, değil mi? :D
Alıntı yapılan: Impeccable - 16 Ocak 2021, 00:12:14
@Anestezi
Rockstar acemi bir firma değil, CDPR'nin buglarla dolu oyunu piyasaya çıkartması gibi bir hata yapmazlar, ancak dediğin gibi yeni bir GTA oyunundan önce Bully 2'nin duyurulması tepki çekebilir. 

Eskiden olduğu gibi bir veya iki yıl arayla farklı oyun çıkartmıyor maalesef şirketler.
Alıntı yapılan: KamilPanpa37 - 26 Ocak 2021, 00:42:34
Rockstar Games iki sene önce Pinewood Stüdyoları içinde Motion Capture için yetenekli ve deneyimli genç çocuklar ve kolej profesyonelerini aradığına dair iş ilanı vermişti, hatta bu Bully 2 söylentilerini çok güçlendirmişti, Tabi RDR2 ve sonrasında ise Gta VI'nın geliştirme süreci girdiği için Rockstar maalesef şu anlık rafa kaldırdı, ama ben kesinlikle Bully 2'nin geleceğine inanıyorum, RDR2'de Bully ile ilgili bir çok easter egg mevcut.

Bu Mesajların Hepsini Okuyamadım. Ama Birazında Şunu Anladım; Bully 2 güzel ama R* Fan Kitlesi Çoğunlukla GTAVI istiyor. Onlarda Haklı ama Kardeşim , bu yine döndü dolaştı aynı yere geldi. "Agent'ı kaldırdınız ok , Remastered yapacaksınız bi oyuna ama verdiğiniz emir bok gibi , GTA6'yı yapacaksınız ama Onun Yıllar sonra yapcaksınız , GTA6'yı hazır yapıyoruz Bully'i silelim zaten okul teması bok gibi." Kafasından olan  :rockstar: Zaten bazı işleri adam gibi yapamıyorsun , oyunlarından kaltrilyon şey kaldırıyon. Bunları Geri Getirmektense Remastered'ı azına sıçıyon. Sonra RDR2 Ve GTA5 Tutuyo , sen oturuyon aşağıya. RDR Online ve GTA Online ile Çekiyon paraları , ama oyun hile koruması/mod koruması sahip değil. Herkes Manyak , Invite Only Session olmadan birgün geçiremiyorum. Ama Bari Bi Oyun Yap Be Arkadaş. Bi Özellik getir artık Marka'na. GTA6'mı çıkartacaksın? Tamam Trailer'ını ver. Ama Daha Bu Oyunun Çıkıcağını bilmediğimiz ve tarihini bilmediğimiz ki tarihini siktir edelim. Fazla Önemli değil. Ya Hadi Çıkartmıyon , neden diğerinin azına sıçıyon. 5-6 yıl oldu. Demekki bişe yapmışın. Ya Bully 2'yi geliştirdin.. Ya GTA6'yı.... Ya da Oturup RDR/GTA Online'dan para yedin. Afiyet Olsun ve Seni Allah Almaya  :rockstar:

Bilinmeyen Bey

Konu uzun süredir yeni bir soru veya cevap almadığıdan kilitliyorum.