GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
06 Ekim 2024, 19:20:43

LSRP:TR Old School UCP

Başlatan mortale, 18 Ocak 2022, 15:46:00

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mortale

Merhaba,

Yakın zamanda LSRP:TR kullanıcı kontrol arayüzünün kodlarının çalınarak kullanılması nedeniyle, uzun zaman önce geride bıraktığımız kaynak kodlarını yayınlama kararı aldık. Kısmen ya da tamamen istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

credits: Furkan, Amper, Haroldfinch, mortale and Dizzy
https://github.com/4olcay/lsrp-tr-oldschool-ucp

DracDonix

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

Feick

new school ne zamana düşer?

klişe karakter

sağdan soldan çalıp dandik bir ingilizceyle kendi ismini yazdırmak ve kendine greatest developer lakabını takmak nasıl hissettiriyor bilen var mı? credit için teşekkürler

sharax

mortale

@Feick LSRP:TR Beta paneli paylaşılmayacak, o panel başka bir projeye satıldı. Kaynak kodları da başkalarının elinde değil. Oyun modu ve UCP sızdırmasını daha önceden ekipte olan, sadece belirli süre bazı dosyalara erişimi olan bir yönetici yaptı.

sharax

erişimi olan yönetici cho95 xD

Feick

Alıntı yapılan: mortale - 18 Ocak 2022, 19:34:38
@Feick LSRP:TR Beta paneli paylaşılmayacak, o panel başka bir projeye satıldı. Kaynak kodları da başkalarının elinde değil. Oyun modu ve UCP sızdırmasını daha önceden ekipte olan, sadece belirli süre bazı dosyalara erişimi olan bir yönetici yaptı.

Alıntı yapılan: sharax - 18 Ocak 2022, 19:40:51
erişimi olan yönetici cho95 xD

Alıntı
daha önceden ekipte olan

cho en başından beri zaten ekipte değil miydi çınar? :D

#McAllen

PAWN DEVELOPER

haroldjackson

chodan büyük paylaşım lol

imza kalemle atılır

Martin

Alıntı yapılan: klişe karakter - 18 Ocak 2022, 19:13:50
sağdan soldan çalıp dandik bir ingilizceyle kendi ismini yazdırmak ve kendine greatest developer lakabını takmak nasıl hissettiriyor bilen var mı? credit için teşekkürler

Hakkımda her yerde böyle laflar görüyorum, buna bir nokta koymanın vakti geldi. Araştırmadan laf söylenmemenin tarafındayım. Ayrıca kendi youtube kanalımda paylaştığım kaç sistemi SA:MP veya SA:MP TR platformu üzerinde gördün de böyle laflar edip, çalıyor diyip ardından makarasına kendime koyduğum lakaba laf edersin? Bu odunluğunu lütfen başkasına karşı yap.

incele

Bu post üzerinde yazılan çalınarak kullanılması sözüne ithafen bu ekran görüntülerini atmak, bu benimle alakalı olan gündeme cevap niteliğinde olup bir şeylere açıklık getireceğini düşünüyorum.

Alıntı yapılan: sharax - 18 Ocak 2022, 19:20:53
Martin üzgün

Senin kim olduğun hakkında hiçbir fikrim yok ve tanımıyorum. Fakat sanki seninle kanlı bıçaklı olay yaşamışız gibi laf söylüyorsun. Benim bir yerlerde kullandığım içerikleri de kendi sunucularında kullanıyorsun. Lütfen artık sende koyun gibi çoğunluk ne derse direkt orada olma, yukarıda dediğim senin içinde geçerli.
Son düzenlenme: 08 Mart 2022, 19:13:05 Martin

Wendiassa

Paylaşım için teşekkürler :)

ReveR

Derek

new link pls, i cant dowload