GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

[TEORİ] Gizli Çete Üyeleri? (Twelve , Purple 52)

Başlatan Bilinmeyen Bey, 16 Şubat 2021, 15:14:57

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

Şimdi geçenlerde bi video izledim. Bu videodaki konu farklıydı , San Andreasta millet ne yapıyor gibi bişe. Bu videolar editlenmis olsada doğru.

Videonun biryerinde Tweleve yani Turuncu Kıyafetli çocuk , 52 Numaralı Mor Renkli bir kızla konuşuyordu. Sonra merakıma yenik düştüm ve oyunun dosyalarında bu ikilinin konuşmalarını aradım. Buldum ve duyduğum herşey doğruymuş.

Twelevenin kıyafeti biryerden tanıdık geliyor. Oyunun BETA Versiyonunda ki , Turuncu Grove Street gibi.. Bu ikilinin konuştuğu şey şuydu; "52: Hey fool , Tweleve: Hey mama , 52: Did you put work on your hood lately? , Tweleve: Nah , girl olur hood is the best...".  Konuşma böyle gidiyo. Anlaşılan bu ikili farklı çetelerden ve çeteleri icin iş yaptıklarını anlatıyorlar. 

Yani bu demek oluyor ki , bu karakterlerde çetelerden. Ama dostlar.  Ve şaşırtıcı bir şekilde  Tweleve Grove'un sahip olduğu alanlarda gözüküyorken yani canlanirken , 52 Numara Ballas'larin bölgesinde görünüyor ve canlanıyor.

Bu Konuyu açmama sebep olan video:

Son düzenlenme: 16 Şubat 2021, 15:33:26 Bilinmeyen Bey

Bilinmeyen Bey

Kücük bir yazım yanlışı düzeltildi ve Videoyu ekledim..

DracDonix

Bu oyun gerçekten beni cezbediyor. Konu için teşekkürler.

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

Purgatory

Bu kadar şey, bir 4-5 gb'nin içine nasıl sığıyor anlamak güç.

squarepants

Piyasaya çıkış tarihinden itibaren anbean bizi şaşırtmaya devam eden tek oyun...
#Respect

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: DracDonix - 24 Şubat 2021, 17:33:12
Bu oyun gerçekten beni cezbediyor. Konu için teşekkürler.

Bu Oyun , Benim hayat amaçım. Eğer Hem Yaşayacak ancak Sadece Oyun Oynamaya Zorluysam bu oyunu oynarım hemde Ölecek bile olsa bunu oynarım. Rica Ederim :helal: :serefe:

Alıntı yapılan: Anestezi - 24 Şubat 2021, 18:19:42
Bu kadar şey, bir 4-5 gb'nin içine nasıl sığıyor anlamak güç.

Bu Kadar Detay'ı Nasıl Ekliyorlar? GTA 5'de bu kadar detay yok? Ben Sadece Hikaye'yi ve Yan görevleri yaptım ama hiçbir detay görmedim , tabi Sokaklar dışında.. 4-5 GB'a bu sığmaz zaten Oyun GTA3'ün Assetlerinin IMG'sini (3GB) ve Sound Files&Cutscenes&Pedestrians gibi (975-1000MB) Ve Cutseceneleride Eklersen bitmiyor! (410 MB)

Alıntı yapılan: ThePosition - 25 Şubat 2021, 12:40:33
Piyasaya çıkış tarihinden itibaren anbean bizi şaşırtmaya devam eden tek oyun...
#Respect

Grand Theft Auto:San Andreas - Big Smoke'un dediği gibi: "Ben Burdan Gittiğimden Sonra , Herkes Benim adımı anacak... BIG.. SMOKE! *cough* *die*"

Gladiator

Bilinmeyen Bey

geras