GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
06 Ekim 2024, 16:33:04

[DETAYLI ANLATIM] Ballas [ÇETELER]

Başlatan Bilinmeyen Bey, 19 Ocak 2021, 21:01:07

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

GTA San Andreas'ta Olan Bir Çetedir. Bu Çete Karakterimiz CJ (aka Carl Johnson)'un Baş Düşmanı gibi Bir Çetedir. Bu Çeteyi Muhtemelen Oyun Boyunca (Belkide %25-%50 gibi) görebilirsiniz. Bu Çeteyi Çoğu GTA Oyuncusu Bilir. Onun Dışında Çetenin Genel Olarak Bilgileri şunlardır;

San Andreas'taki Los Santos Ealetinin Çoğu Bölgesine Hakimler , daha doğrusu "Hakimlerdi" Taki CJ Tüm O Bölgeleri Geri Alana Kadar (İsteğe Bağlıdır , Oyuncu Yaptıysa bu olmuştur). CJ'in Annesini Vurmuşlardır , uy****rucu Satıcılığı , Araba Kaçırma/Çalma/Satma , Loco Sycidate ile alakaları olma , Big Smoke ile Anlaşma yapma , Big Smoke'a yardım etme gibi görevleri vardır.

Amaçları ise: Los Santos'u Ele Geçirmek , Grove Street'i Harita'dan Kaldırmak , Sean Johnson ve Carl Johnson'u Ortadan Kaldırmak , uy****rucu Satışını Genişletmek
Son düzenlenme: 20 Ocak 2021, 01:34:33 Coiner Sebep: Başlığın tamamını büyük yazmak yasaktır

raoz

Konu güzel olmuş fakat bir kaç eksiği ve sıkıntısı var. Resimdeki yazıların okunması çok zor ve bölgelerin ele geçirilmesi aslında bir nevi zorunlu son görev için. Onun dışında herhangi bir sıkıntı göremedim. Ellerine sağlık.  :)  :helal:

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: AlbatRaozTR - 19 Ocak 2021, 21:26:31
Konu güzel olmuş fakat bir kaç eksiği ve sıkıntısı var. Resimdeki yazıların okunması çok zor ve bölgelerin ele geçirilmesi aslında bir nevi zorunlu son görev için. Onun dışında herhangi bir sıkıntı göremedim. Ellerine sağlık.  :)  :helal:

- Resim aslında 1200x600 ama Forum'un Özelliği Yüzünden Çok Küçük Gözüküyor. Neyse

- Evet , ama eğer oyuncu Oyunu hiç bitirmediyse bu olay yaşanmamıştır

Gladiator

Biraz daha düzenli yaparsan çok iyi olur eline sağlık.:helal:

Bilinmeyen Bey

☆☬κɪɴɢ☬☆

pixlr bg result (2)" border="0
SA-MP Başlangiç: 2020 Türk Ibiza

SA-MP daki nicklerim: bet, BeT.BeY, Sirhan,

Samp Hayatim Bitti

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü...🥀

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...

Bilinmeyen Bey