GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

BULLY - Chapter 7 Hakkında Bilinenler [BETA]

Başlatan Bilinmeyen Bey, 25 Temmuz 2021, 15:45:08

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

Chapter 7

Chapter 7, Bully'deki Bölümlerden bir tanesi olacaktı. Bilinenlere gelirsek:

Chapter 7, Chapter 6'nın kendisi olacaktı. Endless Summer. Ancak bazı kanıtlar bunun olmayabilir kanıtınıda veriyor.

Chapter 7'nın ne yazık ki oyunun kodlarında hiçbir "Bottom Text" dediğimiz, açıklaması olan yer bulunmamaktadır. Örneğin, Chapter 4 - Blue Skies açıklamasına sahiptir. Ancak Chapter 7'nın açıklama yazısı bulunmamaktadır.

Chapter 7 Endless Summer olarak da düşünülsede, oyunun kodlarında bu Bölüm için birkaç görev bulunmakta.

"Rats in the Library" görevi, Chapter 7'de yapılması gereken bir görev olduğu düşünülmekte ancak kodlarda böyle birşey mevcut değil.

Chapter 6, "Go See The Principal" görevi ile paylaşacaktı. Ardından, Chapter 7'nin ara sahnesi girip. Jimmy şöyle birşey diyecekti:

"Bravo Jimmy! Tekrar Okulda kaldın ve Gary tarafından yenilgiye uğradın, bu işi hızlıca düzeltmem lazım!"

(Burdaki "Okulda Kaldın" mesajı, eski okullarında da başarısız olduğu için söylemekte. Bu şuan ki Chapter 6'daki Gary'i yendikten sonra tekrar okuldan atıldığı anlamına gelmiyor!)

Tahminler üzerine, Rockstar'ın Chapter 7'yi kaldırıp Chapter 6'yı koyma nedeninin Chapter 7'nin kısa olduğunu düşünülmesiymiş. Bu yüzden Chapter 7 ismi, Chapter 6 ile değiştirildi.

Chapter 7'yi aktif etmek için scriptler lazımdır. Bir "script.lua" dosyası oluşturup, bu kodu içine yazarsanız oyunun Chapter seviyesini otomatik olarak o seviye yapacaktır.

-- Chapter 7 kodu

main = function ()

ChapterSet(6)      -- Eğer bu sayıyı 6'dan büyük birşey yaparsanız oyun crashlanacaktır! 6 = 7 demektir. 0 = 1 oluyor kodlar iken.

end

KAYNAK:

Son düzenlenme: 25 Temmuz 2021, 15:46:14 Bilinmeyen Bey

Gladiator

lazlow

Eline sağlık. Bully hakkında beta içerikler konusu varsa onun altında paylaşman daha iyi olurdu.

☆☬κɪɴɢ☬☆

pixlr bg result (2)" border="0
SA-MP Başlangiç: 2020 Türk Ibiza

SA-MP daki nicklerim: bet, BeT.BeY, Sirhan,

Samp Hayatim Bitti

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü...🥀

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...

Marcy

Telegram : @HenizDev
Discord : Heinz#9999
Full Stack Developer & Sys Admin and IT Manager.
Benim naciz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: lazlow - 29 Temmuz 2021, 14:32:18
Eline sağlık. Bully hakkında beta içerikler konusu varsa onun altında paylaşman daha iyi olurdu.

Chapter 7 hala oyunda olduğundan bunu farklı bir konu yapmak istedim, ve BETA İçeriklerde sadece bahsettiğimizden dolayı

Burda sadece bildiklerimizi yazdım. Bu Chapter 7 gerçek olmayadabilir.

Alıntı yapılan: Ghost Killer - 29 Temmuz 2021, 15:37:53
Eline saglik :helal:
Alıntı yapılan: Marcy - 29 Temmuz 2021, 16:15:01
Alıntı yapılan: Ghost Killer - 29 Temmuz 2021, 15:37:53
Eline saglik :helal:

Rica ederim dostlar :helal: