GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

BULLY - Bayan Danwers'ın Konuşmaları [Welcome to Bullworth] [BETA]

Başlatan Bilinmeyen Bey, 21 Mart 2021, 20:51:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

BAŞLAMADAN ÖNCE:

Bu Konu BULLY - BETA İçerikler 'in Devamıdır. Bu Konuda "Welcome To Bullworth / Burası Senin Yeni Yerin[Okulun]" görevinin kaldırılmış öğesidir. Bu Konuşmaların İngilizcesini Alttaki Videoda'da görebilirsiniz, onun dışında tüm konuşmaları Türkçeye çevireceğim.

Onunda Dışında, şunlar var:

- Bu Konudaki Çoğu Şey Doğru Olmayabilir, Ses Dosyalarından Yola Çıkarak yapıyoruz. Ayrıca Videoda'ki Adamda bunu söylüyor. Ses Dosyalarına İnanarak bu görevin farklı olduğu ve kesik bir yeri olduğunu, ve bu konuşmaların nerde geçtini söylüyoruz.

- Çevirim Yanlış Olursa Kusura Bakmayın, Çok İyi İngilizcem Vardır. Ancak Yanlış Olmayacağını Umuyorum. Ve Ayrıca @lazlow 'a burdan selam söylüyorum. Cünkü Neden Olmasın de mi  :D  :serefe:  :elsalla:

- Bu "Bullworth Şehrine Hoşgeldin" Görevinde olacağını söylemiştik. Görevin Cutscene'nin Zaten Söylüyor Bay Crabblesnitch..

"Bayan Danwers!" *Bayan Danwers gelir* "Şu Çocuğa Okulu Gezdirirmisiniz Lütfen?" , "Tabiki Müdürümüz!" , "Gel Şuraya Çocuk, İşlerimiz var"

diyor ve biz odanın dışına geliyoruz. Ve Gary ile tanışmaya gidiyoruz. Bunun Olmaması Lazım, biz Bayan Danwers'ı Takip Ederek etrafa bakacaktık.

İNGİLİZCE SESLENDIRMESI:

TÜRKÇE ANLATIM:

*Heralde Sahne biter ve başlar*

"Çoğu Dersin Lisenin Bu Binasında (Okulda) olacaktır, Resim ve Fotoğrafcı Dersleri Üst Kattadır." - Bayan Danwers

"Biyoloji ve Kimya Derslerin Bu Kattadır (Hangi Kat bilmiyorum)" - Bayan Danwers     *Fun-Fact: Oyunun Son Versiyonunda Biyoloji ve Kimya Aynı Katta Değildir.*

*Bir Nedenden Dolayı, İngilizce Dersimiz Varmış* 

"Sanarım Bay Galloway'in İngilizce Dersine Giriyorsun, oda bu katta (yine bilmiyorum hangi katı söylüyor) - Bayan Danwers

*Kaldırılmış Bir Öğe Olan aynı anda 2 Ders Olayından Bahseder*

"Sabah ve Akşam Olmak Üzere dersler vardır, Derslere (2 Ders var aynı anda) Aynı Zamanda İkisinede Girmen lazımdır, Ama İstediğin Birtanesine girip diğerine girmeyebilirsin" - Bayan Danwers

"Doktor Crabblesnitch'in Yaptığı İyiliklerdendir, Öğretim Konusunda Çok Takıntılıdır (Vay beh, adama bak sen)" - Bayan Danwers

*Neden Derslere Katılmamızı Söylüyor*

"Eğer Derslere İstenen Zamanda Katılmazsan, başına büyük bir dert açarsın!" - Bayan Danwers

*Bir Nedenden Dolayı Dışarı Çıkıyorlar*

"Okulun Ortalarındaki Şelaleye, Spor Salonuna, Harrington Malikanesine, ve şeye... Mekanik Dükkanına götüreceğim.." - Bayan Danwers

"Ama İlk Önce Doktor Crabblesnitch için Kütüphanemizden birkaç kitap alacağım, Biliyorsinki o çok iyi bir adam" - Bayan Danwers

"Evet, iyi bir... adam" - Jimmy Hopkins

"Doğru dedin! Şimdi Gel" - Bayan Danwers

*Neden Dışarıya (Lisenin Dışarısı) çıkamadığımızdan bahsediyor*

"Bu Arada, Yeni Öğrenciler Kampüsün Dışarısına Sonbaharken çıkamaz. Herkesin birbiriyle kaynaşmasını ve tanımasını istiyoruz, dahaki şehirde gezmeden önce" - Bayan Danwers

*Seni Götüreceğim Demesine Rağmen Bir Nedenden dolayı, bizim onunla kütüphanede buluşmamızı istiyor. Götüreceğim demesine rağmen.*

"Benimle Kütüphanede Buluş Lütfen, Eğer Yerini Bilmiyorsan ŞU kıza sor (Kız: Christy)" - Bayan Danwers

*Burda Jimmy isterse Christy'e Kütüphanenin Yerini BULLY (Zorlamayla) ya da Request/Like (Kibarca) sorarak ilerleyebilirmiş onlar bunlar:*

BULLY (Zorlamayla): "Hey Çirkin Şey! Nerde Bu Kütüphane?" - Jimmy , "Hemen Şu Sağda Seni Gerizekalı! Göremez Değilsin Ya!" - Christy

Request/Like (Kibarca): "Acaba Bana Kütüphanenin Nerde Olduğunu Söylermisin?" - Jimmy , "Tabi, Dışarda Erkekler Binası ve Harrington Malikanesinin arasında" - Christy

*Her Nasıl Olursa, Jimmy Kütüphanenin oralarda Bayan Danwers ile buluşacaktı*

"İşte Burdayız, şimdi burda kal ve beni bekle" - Bayan Danwers

"Duydunmu Hopkins? Beni Burda Bekle, Sakın kendine bir dert açma!" - Bayan Danwers

"Evet bayan, sizi duydum.." - Jimmy Hopkins

"GÜZEL" - Bayan Danwers

*Bayan Danwers'ı Bekledikten Sonra Görev Tamamlanıyor, ama onun sözünü dinlemez ve bir şekilde "Sorun Çıkarma İbrenizi" yükseltirseniz:"

*Bayan Danwers Kütüphaneden Çıkıyor*

"HOPKINS! NE YAPIYORSUN SEN ÖYLE?" - Bayan Danwers

"Hiçbirşey, Bayan!" - Jimmy Hopkins

veya

"HEMEN ŞIMDI OFİSE (Crabblesnitch'in Ofisine) GERİ GİDİYORSUN!" - Bayan Danwers

Onun Dışında Başka bir ses dosyası, metin dosyası bulunmamaktadır. Eğer Başka Bir Bilginiz Varsa ya bu konunun altına ya da BETA İçeriklerine Yanıt yollayın...

Son düzenlenme: 03 Nisan 2021, 18:14:22 Bilinmeyen Bey

Impeccable

☆☬κɪɴɢ☬☆

pixlr bg result (2)" border="0
SA-MP Başlangiç: 2020 Türk Ibiza

SA-MP daki nicklerim: bet, BeT.BeY, Sirhan,

Samp Hayatim Bitti

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü...🥀

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...