GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
07 Ekim 2024, 09:29:28

Vice City Türkçe Yama 2020 Yayında!

Başlatan mayob, 25 Eylül 2020, 19:21:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raoz

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 19 Ocak 2021, 18:00:22
Güzel Olmuş!  :helal:  Acaba Çeviri Çocuklara dost olanınıda koyarmısınız? :D Hani Taşşak , Kücük şeyler fln yazmayalım. Sonuçta Oyun Oynuyoruz. ***** Filmi Çekmiyoruz , Bay Vercetti gibi :D

Bide Widescreen Fix Fazla Önemli Değil. Steam/RGL Gibi Platformlarda Oynuyorsanız tabi Lazımdır. Çünkü onların tarihi geçmiş olanları.. Onun Dışında Perekande ve Disk Olarak Kullanıyorsanız gerek yok

Çevirinin küfürsüz bir şeye benzemeyeceğini düşünüyorum. Hem ayrıca oyun +18 olarak geçiyor.

mayob

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 19 Ocak 2021, 18:00:22
Güzel Olmuş!  :helal:  Acaba Çeviri Çocuklara dost olanınıda koyarmısınız? :D Hani Taşşak , Kücük şeyler fln yazmayalım. Sonuçta Oyun Oynuyoruz. ***** Filmi Çekmiyoruz , Bay Vercetti gibi :D

Bide Widescreen Fix Fazla Önemli Değil. Steam/RGL Gibi Platformlarda Oynuyorsanız tabi Lazımdır. Çünkü onların tarihi geçmiş olanları.. Onun Dışında Perekande ve Disk Olarak Kullanıyorsanız gerek yok
Rockstar Games GTA serisini çocuklara özel hale getirme kararı alırsa ben de yamayı ona göre revize ederim. :)
Widescreen Fix, oyunu 1920x1080 çözünürlükte oynayanlar için önemli.

Alıntı yapılan: AlbatRaozTR - 17 Ocak 2021, 16:25:34
"MP3 OYNATICI"nın I harflerinde bir sıkıntı var.

Onu düzeltmenin yolunu bulamadım ne yazık ki.

Bu arada foruma bayadır giremiyordum, GTA Vice City serisi halen devam ediyor. İzlemek isteyenler buyursun:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvcErmoffSw_fHa0n8Mn161l_ik5JLg0R

KamilPanpa37

Samimi bir şekilde söylemeliyim  bügüne kadar başından sonuna kadar oynamış olduğum en samimi Gta çevirisi seninki idi, Amerikan kültürünü bozmadan,  türklere özgü, saçma sapan TR espirileri kullanmadan, tamamen karakterler arası geçen dialoglardaki argümanları hiç bir şekilde değiştirmeden, olması gerektiği gibi çevirmişsin, zaten türklere özgü trol çeviriler oyuncuyu oyunun atmosferinden de koparıyor. Biliyorum türkçe yama geliştirmek gerçekten çok sorumluluk gerektiren ağır bir iş, dil dosyasını açmak, türkçe karakter metinlerini ayarlamak, bütün her bir kelimeyi noktası virgülüne kadar yazım kurallarına uyarak yazıp hepsini kodlamak. Gerçekten tek bir yürek olarak böyle bir nostaljik ve efsanevi yapıma gönül verdiğin için cani gönülden tebrik ederim.  :helal:

mayob

Serinin sonuna geldik. Vice City sayfası burada kapanıyor.

lazlow

Alıntı yapılan: mayob - 07 Mart 2021, 22:20:59

Emeğine sağlık :helal: güzel bir seri oldu.

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: mayob - 07 Mart 2021, 22:20:59

Vallahi yaptınız işde güzel , hem Türkçe Yama hemde onun oyun içi nasıl gözüktüğünü göstermişsiniz. Vallahi Helal Olsun :helal:

Birgün Vice City'e Tekrar Dönüp bu Yamayı'da deneyeceğim.

Cerberus.

Cap The Collector görevinde haracı TAX(Vergi) olarak çevirmeseydin keşke

GTATurk geçmiş nicklerim:
- ismailykhayrani, IroniQ, Alchol, Graphic Violence, Cerberus

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİ DE
"GALATASARAY"

mayob

Alıntı yapılan: Cerberus. - 14 Mart 2021, 20:45:42
Cap The Collector görevinde haracı TAX(Vergi) olarak çevirmeseydin keşke
Nasıl yani anlamadım?

Gaviria

olgun.kesikbas

YouTuber'lık yaparken daha doğrusu oyun içerikli videolar üretirken İngilizce (Orijinal) veya Türkçe (Yama) hangisi güzeldir?

Olgun Kesikbaş

lazlow

Alıntı yapılan: olgun.kesikbas - 07 Haziran 2021, 01:56:24
YouTuber'lık yaparken daha doğrusu oyun içerikli videolar üretirken İngilizce (Orijinal) veya Türkçe (Yama) hangisi güzeldir?

Türk takipçilere hitap ediyorsan Türkçe yamayla oynayıp video çekmen daha iyi olur.

Impeccable

Oyunu bu çeviriyle birlikte yeniden bitirdim, tekrar elinize sağlık.

Gladiator

us7r

☆☬κɪɴɢ☬☆

pixlr bg result (2)" border="0
SA-MP Başlangiç: 2020 Türk Ibiza

SA-MP daki nicklerim: bet, BeT.BeY, Sirhan,

Samp Hayatim Bitti

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü...🥀

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...