GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
07 Ekim 2024, 09:32:59

Vice City Türkçe Yama 2020 Yayında!

Başlatan mayob, 25 Eylül 2020, 19:21:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mayob

Alıntı yapılan: Anestezi - 31 Ekim 2020, 21:51:15
Alıntı yapılan: mayob - 31 Ekim 2020, 20:34:21
Arkadaşlar ben de tamamen dışarıdan yardım alarak Türkçe karakter ekleyebildim.
Anlıyorum, peki yardım aldığınız kişilere veya bu kişiler tarafından size verilmiş programlara doğrudan erişimimiz olabilir mi, yoksa programlar açısından direkt olarak kendileriyle mi iletişime geçmeliyiz? Tabi bu soruları, yararlandığınız yöntemin veya yöntemlerin GTA San Andreas için de işe yaradığını varsayarak soruyorum.
SA için daha farklı programlar ve font dosyası kullanılıyor.

Purgatory

@Dyternal: Aynen, Ç'nin ve diğer harflerin oyun tarafından görülebilmesi gerek. Bunun için de ben San Andreas'ta kodlar kullanıyordum. Kimisini deneye yanıla, kimisini sora sora bulmuştum.

@mayob: O halde biraz araştırma yapmam gerekecek.

Cevaplarınız için teşekkürler.

DracDonix

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

MaxWello

Güzel görünüyor. Deneyeceğim.

Rocketman

Oyunu geri yükleyip oynayasım geldi ki bu oyunun otantikliği,hikâyesi ve karakterlerin bir uyum içinde olması sevdiğim yönlerden ama şu lanet helikopter görevinin çocukluğumu almış olsa bile yine de vazgeçemiyorum.Yamayı yapanın eline koluna sağlık 😀👍 kısa sürede android deki gtavc için de bir tr yama bekleriz.

Mr.Sindacco

Tebrik ederim güzel çalışma.Yıllar sonra Vice City'nin hikayesini tekrar bitiridim.Teşekkür ederim : )
Son düzenlenme: 07 Kasım 2020, 19:18:52 Mr.Sindacco

Vupsen

Çeviri gerçekten mükemmel. :helal: Emeğinize sağlık. Boşluğuma geldikçe oynayıp bitirmeye çalışacağım. 3-4 görev yaptım ama fark ettim ki kaçırdığım bayağı ayrıntı varmış.

Impeccable

Ellerinize sağlık, güzel çalışma olmuş.

mayob

Merhaba arkadaşlar. Kendi yamamı kullanarak bir Vice City serisi çekiyorum. İlgilenenler buyursun:

Bilinmeyen Bey

Hatırlıyorum. Hatırlamakda kalmamakla birlikte hala oyunumda. Benim Türkçe Yama'sında Uygunsuz olan cümleler vardı , bunlar şunun gibi:

Sargon

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 25 Aralık 2020, 13:40:18
Hatırlıyorum. Hatırlamakda kalmamakla birlikte hala oyunumda. Benim Türkçe Yama'sında Uygunsuz olan cümleler vardı , bunlar şunun gibi:

Kent Paul ve Tommy arasında da Cem Yılmaz'lı bir diyalog vardı. Hadi emek var, iyi hadi komiklik falan da bu filmin altyazılarını kafana göre koymaktan çok da farklı değil. :D

lazlow

Alıntı yapılan: mayob - 18 Aralık 2020, 20:57:48
Merhaba arkadaşlar. Kendi yamamı kullanarak bir Vice City serisi çekiyorum. İlgilenenler buyursun:

Videolarını severek izliyorum, sonunu getirebilirsin umarım :helal:

raoz

"MP3 OYNATICI"nın I harflerinde bir sıkıntı var.

Son düzenlenme: 13 Haziran 2021, 03:23:44 AlbatRaozTR

PAŞA TORUNU

Alıntı yapılan: mayob - 18 Aralık 2020, 20:57:48

Alıntı yapılan: lazlow - 06 Ocak 2021, 15:40:57
Videolarını severek izliyorum, sonunu getirebilirsin umarım :helal:

Sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum.
VİDEOLARIN DEVAMINI BEKLİYORUZ :)
En azından haftada bir vice city videosu yüklemelisin bence  :melek:

Bilinmeyen Bey

Güzel Olmuş!  :helal:  Acaba Çeviri Çocuklara dost olanınıda koyarmısınız? :D Hani Taşşak , Kücük şeyler fln yazmayalım. Sonuçta Oyun Oynuyoruz. ***** Filmi Çekmiyoruz , Bay Vercetti gibi :D

Bide Widescreen Fix Fazla Önemli Değil. Steam/RGL Gibi Platformlarda Oynuyorsanız tabi Lazımdır. Çünkü onların tarihi geçmiş olanları.. Onun Dışında Perekande ve Disk Olarak Kullanıyorsanız gerek yok