GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
06 Ekim 2024, 11:17:08

GTA San Andreas İnternet Siteleri

Başlatan lazlow, 11 Eylül 2020, 13:36:00

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlow

İNTERNET SİTELERİ

GTA dünyasına internet GTA 4 ile birlikte gelse de ondan önceki GTA oyunları için de internet siteleri vardır. Bu siteler oyunlardaki haberleri, marka tanıtımlarını vb içeriklerin bulunduğu, internet tarayıcılarımızla erişebildiğimiz sitelerdir. Bu sitelerden bazıları aktif olsa da bazıları aktif değildir. Bunlar Rockstar Games'e ait olan küçük sitelerdir. İşte GTA San Andreas internet siteleri:

Resmi Site

rockstargames.com/sanandreas

Resmi Grand Theft Auto San Andreas web sitesidir.

classicgtasites.com/sanandreas/

Resmi Grand Theft Auto San Andreas web sitesinin yeniden düzenlemiş hali. @Bilinmeyen Bey tavsiyesi ile eklendi.

Desktops

rockstargames.com/sanandreas/desktops

Resmi Grand Theft Auto San Andreas masaüstü duvar kağıdı sitesi.

West Coast Rap Legends

westcoastraplegends.com

San Andreas'taki rap ve hip-hop şarkıcılarının sayfası. Rapçiler hakkında kısa bilgiler verip albümlerini tanıtır. OG Loc, Madd Dogg gibi rapçileri de görmek mümkün, hatta OG Loc'un şarkısını dinleyebiliyoruz.

Maccer

maccer.net

Oyunun tuhaf karakterlerinden Maccer'in internet sitesi. Kendi de şarkıcı olduğu için az da olsa ünlü sayılır. O yüzden kendini tanıtan bir internet sitesi açmış. Siteyi incelediğinizde geçmişinde Epsilon Program ile bağlantısının olduğunu görürüz.

Epsilon Program

epsilonprogram.com

WCTR'ye konuk olan tarikat lideri Cris Formage'nin kurduğu tarikatın internet sitesi. Bu site, Epsilon Program'ın 1992 yılındaki sitesi, site daha sonra GTA 5 için 2013'te yenilenmiştir. Müziğinin değişikliğe uğradığını fark edebiliriz. Bildiğiniz üzere Cris Formage, Epsilon Program ile birlikte GTA 5'te tekrar karşımıza çıkıyor. GTA Online'da da ara sıra değiniliyor.

Cluckin' Bell

cluckinbellhappychicken.com/

Cluckin' Bell restoranının internet sitesi. Flash isteyen bir site. 2021 başında Flash'ın kaldırılmasıyla siteye girilmiyor. @Bilinmeyen Bey tavsiyesi ile eklendi

(Banner: GTASeries)
Son düzenlenme: 02 Aralık 2021, 15:28:45 lazlow

Vupsen

Paylaşım için teşekkürler. :helal:

dynose

pieria

ward0n

Freezer3543

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: lazlow - 11 Eylül 2020, 13:36:00

İNTERNET SİTELERİ

GTA dünyasına internet GTA 4 ile birlikte gelse de ondan önceki GTA oyunları için de internet siteleri vardır. Bu siteler oyunlardaki haberleri, marka tanıtımlarını vb içeriklerin bulunduğu, internet tarayıcılarımızla erişebildiğimiz sitelerdir. Bu sitelerden bazıları aktif olsa da bazıları aktif değildir. Bunlar Rockstar Games'e ait olan küçük sitelerdir. İşte GTA San Andreas internet siteleri:

Resmi Site

rockstargames.com/sanandreas

Resmi Grand Theft Auto San Andreas web sitesidir.

Desktops

rockstargames.com/sanandreas/desktops

Resmi Grand Theft Auto San Andreas masaüstü duvar kağıdı sitesi.

West Coast Rap Legends

westcoastraplegends.com

San Andreas'taki rap ve hip-hop şarkıcılarının sayfası. Rapçiler hakkında kısa bilgiler verip albümlerini tanıtır. OG Loc, Madd Dogg gibi rapçileri de görmek mümkün, hatta OG Loc'un şarkısını dinleyebiliyoruz.

Maccer

maccer.net

Oyunun tuhaf karakterlerinden Maccer'in internet sitesi. Kendi de şarkıcı olduğu için az da olsa ünlü sayılır. O yüzden kendini tanıtan bir internet sitesi açmış. Siteyi incelediğinizde geçmişinde Epsilon Program ile bağlantısının olduğunu görürüz.

Epsilon Program

epsilonprogram.com

WCTR'ye konuk olan tarikat lideri Cris Formage'nin kurduğu tarikatın internet sitesi. Bu site, Epsilon Program'ın 1992 yılındaki sitesi, site daha sonra GTA 5 için 2013'te yenilenmiştir. Müziğinin değişikliğe uğradığını fark edebiliriz. Bildiğiniz üzere Cris Formage, Epsilon Program ile birlikte GTA 5'te tekrar karşımıza çıkıyor. GTA Online'da da ara sıra değiniliyor.

Cluckin' Bell

cluckinbellhappychicken.com/

Cluckin' Bell restoranının internet sitesi. Flash isteyen bir site. 2021 başında Flash'ın kaldırılmasıyla siteye girilmiyor. @Bilinmeyen Bey tavsiyesi ile eklendi

(Banner: GTASeries)

Bide bu varmış. Bende Wiki'den baktım ama harbiden varmıdır diye merak ettim. Ve Çidden varmış: Cluckin Bell: https://www.cluckinbellhappychicken.com/ site'nin tarihi geçtiğinden Rockstar Siteyi kendilerinkide bağlamışlar. Ama ben bakmıştım. Siteye girdiğinizde "Cuckle-doo" şarkısı ve Menüyü , Siparış ve daha fazlasını yapabiliyordunuz. Rockstar galiba fan-fictionu kaldırmak istemiş
Son düzenlenme: 19 Nisan 2021, 15:13:27 lazlow Sebep: Alıntıdaki linkleri düzenlediğim için yorumu değiştirmem gerekti.

lazlow

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 22 Aralık 2020, 17:10:56
Bide bu varmış. Bende Wiki'den baktım ama harbiden varmıdır diye merak ettim. Ve Çidden varmış: Cluckin Bell: https://www.cluckinbellhappychicken.com/ site'nin tarihi geçtiğinden Rockstar Siteyi kendilerinkide bağlamışlar. Ama ben bakmıştım. Siteye girdiğinizde "Cuckle-doo" şarkısı ve Menüyü , Siparış ve daha fazlasını yapabiliyordunuz. Rockstar galiba fan-fictionu kaldırmak istemiş
Ekledim. Ancak flash kaldırıldığı için komple açılmıyor.

Impeccable

DracDonix

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

Bilinmeyen Bey

GTA San Andreas'ın Suç Raporları ve birkaç tane daha bilgilendirmesi olan websitesi: https://classicgtasites.com/sanandreas/

Sitede Suç Raporları, Bölge isimleri ve pek çok BETA İçerik Fotoğrafları bulunuyor. Kesinlikle göz atın!

lazlow

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 28 Temmuz 2021, 18:34:53
GTA San Andreas'ın Suç Raporları ve birkaç tane daha bilgilendirmesi olan websitesi: https://classicgtasites.com/sanandreas/

Sitede Suç Raporları, Bölge isimleri ve pek çok BETA İçerik Fotoğrafları bulunuyor. Kesinlikle göz atın!
Adını paylaşarak konuya da ekledim.

Gladiator

☆☬κɪɴɢ☬☆

pixlr bg result (2)" border="0
SA-MP Başlangiç: 2020 Türk Ibiza

SA-MP daki nicklerim: bet, BeT.BeY, Sirhan,

Samp Hayatim Bitti

Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü...🥀

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...

Bilinmeyen Bey

Eğer biraz daha araştırma yaptım. Ve birkaç EN (Amerikan) arkadaşa sordum, Epsilon Program'ın kullanılamayan websitesinin yedek bir halini birisi almış:

https://kifflom.netlify.app/

Onun dışında diğer siteler, hakkı rahmetini bulmuş durumda..