GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

San Andreas Definitive Edition - Buglar, Hatalar ve Şikayetler Konusu

Başlatan Bilinmeyen Bey, 13 Kasım 2021, 20:23:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

Bu konuda yeni çıkmış olan GTA: Trilogy Definitive Edition paketinden GTA San Andreas'ın buglarını, hatalarını ve şikayetçi olduğun noktaların fotoğraflarını paylaşın ya da buraya metin olarak yazın.

Ancak fotoğraf paylaşır iseniz daha güzel olur, video paylaşmakta serbesttir.

Bu konu bu bugların hepsi temizlenene kadar açık olacaktır. Bunlar düzeltildiğinde bu konuyu kilitleyeceğim. Hadi bakalım :)

Bilinmeyen Bey

lazlow

Böyle bir konu açmak için bence çok daha erkendi. Oyun yeni çıktı ve olur olmayacak yerler bug kaynıyor. Şimdi listesini çıkarsak uzak gider. Yakın bir zamanda Rockstar'ın bir güncelleme yapacağını umuyorum.

Feick

Alıntı yapılan: lazlow - 13 Kasım 2021, 22:09:06
Böyle bir konu açmak için bence çok daha erkendi. Oyun yeni çıktı ve olur olmayacak yerler bug kaynıyor. Şimdi listesini çıkarsak uzak gider. Yakın bir zamanda Rockstar'ın bir güncelleme yapacağını umuyorum.

lazlow

@Feick Şimdi benim yazdığımı olduğu gibi alıntılayınca ne oldu? :D

Rodri

Cyberpunk vakası daha, rockstar games gta trilogy'nin pc satışlarını durdurdu.

Discord: Rodriquez0001 / Github: Rodri0001
Full Stack Developer. - Network Manager.

Bilinmeyen Bey

Alıntı yapılan: lazlow - 13 Kasım 2021, 22:09:06

Erken olabilir ancak konuda belirttiğim gibi, bu buglar temizlenene kadar bu konu açık kalacak. Düzeltilir ise Konuyu Kilitleyeceğim.

Bide nasıl erken oluyor ya? OYUNDAKI TÜM TAŞLARA, ÇİMENLERE, YÜZEYLERE, DUVARLARA GİREBİLİYORUM. Bunu nasıl düzeltmeyi düşünüyor Rockstar Games?

HasanEfe

zaten uğraşmamışlar pek enb koyup 500tl diye çakmışlar gibi fizik motorları aynı bi tek gölge + yansıma

lazlow

M A T I Z

Ne olursa olsun alıcam diyodum iyiki almak için acele etmemişimm, beklentiler yüksekti belki 3-5 farklı bişey görürüz umuduyla beklentileri yüksek tuttuk ama tam bir hayal kırıklığı..

lazlow

Alıntı yapılan: M A T I Z - 14 Kasım 2021, 14:40:36
Ne olursa olsun alıcam diyodum iyiki almak için acele etmemişimm, beklentiler yüksekti belki 3-5 farklı bişey görürüz umuduyla beklentileri yüksek tuttuk ama tam bir hayal kırıklığı..
Yakın bir zamanda büyük bir güncelleme ile bütün sorunları çözeceklerini düşünüyorum(umuyorum).

Bilinmeyen Bey

Pizza Duvar:

Mükemmel Kol Animasyonu:

Mükemmel Yüz ve El:

Son düzenlenme: 14 Kasım 2021, 16:31:49 Bilinmeyen Bey

Razor02