GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Bu geceki Super Bowl sırasında beklenilen GTA 6 fragmanı yayınlanabilir!

Başlatan Tan, 03 Şubat 2020, 17:21:54

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tan

Devam eden Super Bowl'da garip şeyler oluyor. İşin bizi, GTA hayranlarını ilgilendiren kısmı ise Super Bowl tanıtım reklamıydı. Hepimizin gönlünde taht kurmuş Vice City temasıyla yayınlanan Super Bowl tanıtım reklamı, serinin yeni çıkacak oyunu olan GTA 6'nın fragmanının önümüzdeki saatler içinde çıkabileceği spekülasyonlarını ortaya çıkardı. Miami'de düzenlenecek olan Super Bowl, Vice City temasına oldukça uygun.

İşte yayınlanan Super Bowl tanıtım reklamı.

Tanıtımı izleyince açıkça görüyorsunuz ki, video GTA Vice City teması ile oluşturulmuş. Minimap ve kalan diğer kullanıcı arayüzü Rockstar'ın efsane oyunu Vice City'den esinlenilmiş. Gerçekten mümkün olabilir mi? GTA 6 fragmanı Doğu Saati ile bu gece 6.30'da yayınlanabilir.

Rockstar'ın yeni çıkacak bir oyun için fragman hazırlığında olduğundan çoğumuz haberdarız. Bahsi geçen bu oyunun GTA 6 olduğundan emin olamayız, ancak Rockstar kesinlikle bir şeylerin peşinde. Yeni pazarlama yöntemleri için oldukça sıkı hazırlanıyor gibi gözüküyor.

Yeni oyununu bu kadar gösterişli bir şekilde pazarlamak Rockstar'ın daha önceden yaptığı bir şey değil. Aranızdan kim GTA 5'in nasıl ortaya çıktığını hatırlıyor? Read Dead Redemption 2'yi yapan stüdyo sadece bir tweet atmıştı ve ortalık yıkılmıştı.

Geçtiğimiz yılda GTA 6 için birçok sızıntı yayınlanmıştı. Bazıları diğerlerinden daha heyecan vericiydi fakat bu seneki Super Bowl tanıtım reklamı, bu sızıntılar arasındaki belki de en heyecan verici olanıydı. Şüphesiz tüm oyuncuların, özellikle de GTA hayranlarının gözü bu geceki Super Bowl'da olacaktır.

Sizce de GTA 6 trailerı Super Bowl sırasında yayınlanacak mıdır?

Tan

BBC'nin Super Bowl girişinden ekran görüntüsü:

Benzerlik:

Ned Luke'nin aşırı tekpi alan ve dikkat çeken yorumu:

Oner

Yukarıda saatin 06:30 olması bedava değil. Trailer A.B.D'de 06:30 da yayınlanacak. Türkiye saatiyle 14:00

Discord: Ascendency#7970

lazlow

Düşük ihtimal gibi. Zira rockstar games önce duyurusunu yapar, sonra ilk trailer için geri sayım başlatır. Aylarca bir trailer için bekleriz sonra

lazlow

Alıntı yapılan: DracDonix - 04 Şubat 2020, 12:51:24
Alıntı yapılan: lazlow - 04 Şubat 2020, 12:29:41
Düşük ihtimal gibi. Zira rockstar games önce duyurusunu yapar, sonra ilk trailer için geri sayım başlatır. Aylarca bir trailer için bekleriz sonra
Ee ben bunu zaten demişim niye alıntı yapıyorsun ki :D Bari haklısın veya değilsin gibi bir yorum yapsaydın

Luji

DracDonix

Alıntı yapılan: DracDonix - 04 Şubat 2020, 12:51:24
Alıntı yapılan: lazlow - 04 Şubat 2020, 12:29:41
Adam Haklı + :D @lazlow

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

zeroo

Desky

Gta 6 duyurulmadı ama Jennifer Lopez ve Shakira performansı iyiydi :D

Lineopth

Rockstar'ın keyfine kaldık valla ya. Duyur artık şu oyunu duyur.

david18

Pablo

Alıntı

Pawnotürk Üyesi 2017-2020

gtadelisi

Duyurulmak için çok güzel bir platformdu lakin duyurulmadı, Rockstar Games hiç ummadığınız bir anda tanıtımı yayınlarsa şaşırmayın.

Uzzy

Yaptıkları Vice City temasının Gta oyuncuları üzerinde nasıl bir etki yaptıklarını biliyorlar mı? Keşke yapmasalardı boşuna heyecan yaptık.

Tommy Vercetti

Vice City olarak duyurulur sandım bende. Hiçbir şey olmadı ne kötü.